Author: h***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Everything I got what I expected and all items are the same as shown in figure.
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: HK$313.00
| Material | Aluminum |
| Features | Adjustable Stroke |
| Occasion | SPA |
| Color | Black |
| Type | Tattoo Pen |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| 長度 | 4 cm |
| 寬度 | 13 cm |
| 高度 | 4 cm |
| SKU | sb25042276605057357 |
Brand Name: POSEIDON
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/POSEIDON-sc-0141873263.html
Quality: 8386270 people said the quality is very good!
Author: h***1
Date:
Review: Everything I got what I expected and all items are the same as shown in figure.
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: s***2
Date:
Review: good
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: R***a
Date:
Review: Nice
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: z***1
Date:
Review: very nice
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.